מיקי גבע - סטנדאפ

מיקי גבע - סטנדאפ


ביוגרפיה:


מיקי גבע נולד בקרית מלאכי בשנת 1979.
גבע הוא אמן מבטן ולידה. כילד, החל להופיע כבר בגיל 9 וזכה במקום הראשון בפסיטיבל דרום. בגיל 15 בלבד העלה את מופע הסטנד-אפ הראשון שלו.
הוא החל את דרכו בלהקת הנוער המקומית של קרית מלאכי אשר זכתה לחשיפה בתכנית "זהו זה" בפינה קבועה, ובשנות התשעים כיכב בסדרת הטלוויזיה המוסיקלית "דור חדש" 
אשר גם בה התבלט מעל חברי הלהקה האחרים וסומן ככשרון עולה.
במהלך שירותו הצבאי כזמר בלהקת חיל הקשר החל להופיע בסדרה "משפחת עזאני" בערוץ 2 וכמו כן הופיע בתפקיד קולנועי ראשון בסרט "אינג'יל" בבימויו של ארנון צדוק.
בשנת 2001 הצטרף לצוות המנחים של ערוץ הילדים, לאחר שנבחר ע"י הצופים בפרוייקט "המדינה בוחרת שניים". הוא המשיך להופיע כמנחה קבוע בערוץ זה לאורך כמעט 
שבע שנים.


בהמשכה של שנת 2001 העלה גבע את מופע הסטנד אפ "המופע של מיקי גבע" אשר זכה להצלחה חסרת תקדים ורץ ברחבי המדינה לאורך זמן רב. בזכות מופע זה זכה מיקי גבע להכרה טלוויזיונית כאשר החל להופיע בקביעות בתכנית הטלוויזיה האהובה "רק בישראל" לצידם של ארז טל ואורנה בנאי. בתכנית זו, הפגין מיקי גבע את יכולות החיקוי שלו, בעוד הוא מחקה פוליטיקאים ואנשי תרבות ישראלים. גבע זכה לאהדה והערצה מצד הצופים, במיוחד בחיקוי שלו את שר המשפטים דאז מאיר שיטרית. במקביל, החל להנחות את תכנית הטלווזיה "מזל טוב" לצדה של מיכל ינאי.
לאורך הדרך זכה מיקי גבע לכבוד והכרה רשמית כאשר זכה בתואר איש השנה בבידור בטקס אנשי השנה בשנת 2001 ולתואר "מצחיקן השנה" בשנת 2004 בטקס נבחרי ערוץ 
הילדים.


בשנת 2007 הוציא לאור רומן פרי עטו בשם "מלבי אקספרס" ואף כיכב בתפקיד ראשי בסדרת הטלווזיה "חמישה גברים וחתונה" אשר שודרה בערוץ 10. בהמשך הצטרף לצוות תכנית הבידור "שבוע סוף" לצד אלי יצפאן, שני כהן, עידן אלתרמן, אורי גוטליב ועוד בדרנים רבים מהשורה הראשונה.
בשנת 2009 העלה את מופע הסטנד אפ "מיקי גבע- המופע החדש" אשר עד היום זוכה להצלחה רבה בעוד הקהל מצביע ברגליו.


 


המידע אודות מיקי גבע מוגש על ידי mofaim.co.il - ייצוג אמני סטנד אפ, בדרנים ומנחים. 


 
הזמנה ופרטים נוספים