הופעות Zoom!

הופעות Zoom!

עידן הזום במופעי הסטנד אפ ובכלל "נכפה" עלינו בתקופת הקורנה שאין לדעת מתי באמת תחלוף. מתברר שהשד אינו כל כך נורא!

מאז חודש מרץ 2000 התנסנו במופעי זום רבים באירועי חברות, ארגונים, יישובים ועוד. בהתחלה זה נראה מאד מוזר. לאמני הסטנד אפ היה ממש קשה להתרגל לפורמט. לא שומעים את גלי הצחוק ומחיאות הכפיים (אבל רואים!!) וקשה להסתכל לקהל בעיניים. אבל הכמיהה לצחוק, להומור, לתרבות, לגיבוש לא הפסיקה לרגע. אולי דווקא בגלל המצוקה והתעוקה. כולם רוצים לברוח לרגע קל מהכל ופשוט לצחוק!

חברות רבות שעובדיהן עברו לעבוד מהבית חיפשו דרך לחבר, לגבש, לאחד את העובדים, להרים להם את מצב הרוח ולהזכיר להם את השייכות לארגון ולתת להם הרגשה שחושבים עליהם! אחרי הכל הרווחה וכל האירועים הרגילים והקבועים כמו מסיבות פורים, חנוכה, ימי כיף בוטלו ונוצר ואקום מטריד.

האמנים למדו איך להעביר מופע בזום בצורה המיטבית וגם החלו להרגיש נוח יותר עם הפורמט בזכות פידבקים מאד חיוביים מצד הצופים.
בנוסף אנו אוספים מכם אינפורמציה על החברה, על ההווי, אנקדוטות משעשעות על מצבים ועל אנשים וכל זה עוזר לתפור מופע מותאם לאופי הקהל והאירוע. למדנו להבין שהזום הגיע כדי להישאר וכנראה גם אחרי עידן הקורנה

רכשנו ציוד זום מקצועי ("אולפן זום") שמשפר לעין ערוך את הרזולוציה ואת הסאונד וצברנו ניסיון רב שעומד עכשיו לרשותכם!

עלות מופעי הזום, מטבע הדברים, נמוכה משמעותית ממופע במה רגיל ובנוסףוכמובן שלא תצטרכו לשלם על השכרת אולם, קייטרינג, ציוד הגברה וכד'. יחד עם זאת, תצליחו לשמור על הרבה יתרונות שיש באירוע חברתי אקסלוסיבי משלכם: יש מפגש חברתי (גם אם הוא על המסך) יש גיבוש, יש צחוק ויש כיף.

כל שנותר לכם אינו אלא לבחור את האמן המתאים לכם מתוך 14 האמנים שלנו או להתיעץ איתנו, אנו נדע איך להתאים את האמן המתאים לעובדים/צופים שלכם וגם לתקציבכם/ן... ולהרים טלפון😊

אנו נדע איך להתאים ולבחור את האמן הנכון לאופי עובדיכם/אורחיכם לתקציבכם כמובן

מחכים לכם ! יהיה כיף!
צוות MOFAIM
הזמנה ופרטים נוספים