מייקי אלרוי

מייקי אלרוי

"הזמן יעשה את שלו ולו לרגע אחד את שלי " אומר מייקל אלרוי המוכר לנו מ"האח הגדול" 7, מאחורי מייקל מסתתר סיפור חיים מרתק ואמיץ. סיפור של אדם שהלך עם האמת שלו עד הסוף ועשה בחירות אמיצות . למרות גילו הצעיר, נאלץ מייקל לצאת למסע רגשי ופיזי, להתמודד מול גורלו ומול ההחלטה לשנות את מינו. אנו מזמינים אתכם לחוות חוויה מעצימה ומטלטלת.
הרצאתו של מייקל מעוררת השראה, מניעה לפעולה, מלמדת על סובלנות. מאתגרת את דרכי החשיבה הקונבנציונאליות ופותחת את השומעים לעולם תוכן חדש, אליו לא יוכלו להישאר אדישים.
מייקל מחדד אצל כל אחד ואחת היושבים בקהל את הכוח לעשות ולשנות . ביוגרפיה: מייקל אלרוי, בן 26 נולד בדרום אפריקה ועלה לארץ בגיל 8 ,גדל במשפחה דתית/מסורתית בחדרה, יש לו 2 אחים גדולים, ההורים שלו התגרשו כשהיה בן שנה ואביו נפטר לפני 6 שנים ממחלת הסרטן. מאז ומעולם הרגיש בגוף הלא נכון, ולפני כ4 וחצי שנים התחיל את השינוי המגדרי שלו, עבר ניתוח עליון (כריתת חזה) והתחיל טיפול הורמונלי (טסטוסטרון) זריקות שהוא מזריק אחת ל3 שבועות. כיום מתגורר ברשל"צ סטודנט לתואר ראשון שנה ב' בתקשורת במכללה למנהל, במקביל ללימודים מעביר הרצאות על סיפור חייו
הזמנה ופרטים נוספים