סנדט אפ מג'יק - הבידור האופטימאלי לאירועיםסנדט אפ מג'יק - הבידור האופטימאלי לאירועים - מחפשים מופע שהוא גם מצחיק עד דמעות וגם מרתק ומדהים?

כדאי שתכירו את איתי פינקי ואת סטנדאפ מג'יק, מופע המשלב קסמים ביחד עם סטנדאפ. מדובר במופע מוצלח ומבוקש ביותר המיוצג ומשווק בלעדית על ידי חברת מופעים עבור מגוון קהלים בהתאמה מלאה לסוג האירוע והקונספט שלו.

 

על המופע של איתי פינקי

 


איתי פינקי אחד הקוסמים והוירטואוזים הבולטים בישראל, מעלה בימים אלו מופע סטנד אפ מג'יק ייחודי. מדובר במופע קסמים מרהיב, ייחודי בנוף המקומי, שירתק צופים מכל גיל ואופי. המופע משלב לכל אורכו קטעי הומור בשלל נושאים ומשתף את הקהל שלא מפסיק לצחוק. בנוסף, בתיאום מראש ניתן להזמין את המופע עם דגש על תחום, מטרה או נושאים ספציפיים, החל מגיבוש צוות ועד למערכות יחסים. ואם לא די בכך, איתי מעלה את המופע גם בשפה האנגלית והספרדית, כך שההופעה מתאימה למגוון סוגי אירועים פרטיים ועסקיים בין אם כנסים, ימי גיבוש וכיף, ועוד..

 


קוסם ואיש בידור מהשורה הראשונה

 

איתי פינקי הינו אמן אשליות מוכשר במיוחד, זריז ידיים וכריזמטי,המבצע קסמים מדהימים ובלתי נתפסים המתעתעים בהגיון שלנו. הוא נחשב לאחד מחלוצי ענף הסטנדאפ מג'יק הבולט בתחומו בארץ ובעולם. את אמנותו למד איתי מטובי אנשי במה והקוסמות בישראל ובעולם, בדגש על מופעי לאס וגאס. בישראל פינקי מופיע בשלל תוכניות טלוויזיה עם פינות קבועות, לרבות הפלת מאסטר הקוסמים מקס מאבן בתוכנית מי יפיל את המאסטר. בזכות הכשרתו ולצד כריזמה כובשת וכישורי בידור להצחיק ולרתק את הקהל, המופע של פינקי מעניק שילוב אולטימטיבי של מופע סטנדאפ מצחיק עד דמעות לצד מופע קסמים מדהים. המופע משלב הומור שנון ואינטליגנטי יחד עם קסמים מקוריים ומפתיעים, ומספק לצופים חוויה ייחודית בלתי נשכחת. כמו כן, ידיעת אנגלית וספרדית על בוריין מאפשרת לפינקי להופיע בישראל ובחו"ל מול מגוון קהלים לרבות אנשי עסקים וחברות הייטק.

 


הזמנת מופע סטנדאפ מג'יק

להזמנת מופע סטנד אפ מג'יק של איתי פינקי וקבלת מידע נוסף בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם חברת מופעים בטלפון 077-3006260 או במייל info@mofaim.co.il.

יצירת קשר