מופע סטנד אפ בזוםמופע סטנד אפ בזום - מזמינים עכשיו מופע סטנד אפ בזום. מתברר שהקורונה תישאר איתנו עוד זמן לא מועט. האם נוכל לוותר הבידור שלנו? לא ולא! אולי ההיפך הוא הנכון. אנו זקוקים לו יותר מתמיד.

כן, אנחנו יודעים, משבר הקורונה הוא לא בדיוק הנושא הטוב ביותר לצחוק עליו. אבל אולי בעצם כן? אולי דווקא בימים אלו יותר חשוב להעלות חיוך על הפנים של העובדים והמנהלים בחברה, של בני המשפחה והחברים. ולמען מטרה זו, ניתן להזמין דרכנו מופע סטנד אפ בזום של מיטב האומנים בישראל,

 

אנו יודעים שמופעים במתכונת הזום אינם עניין של זמן מועט. בהערכה זהירה לפחות שנה עד שנה וחצי.

למדנו שסטנד אפ בזום הינו אפשרי ועוד איך!

 

לעשות זום על הסטנד אפ

האמנים שנציע לכם כבר התאימו את המופע שלהם לפורמט "זום". אתם תשלחו לנו מידע ונתונים על החברה, על האנשים,  על ההווי, על הבדיחות הקטנות והאמן ישתדל לשזור אותם במהלך המופע

 

כן, לכל דבר יש את הדבש ואת העוקץ, וגם להופעות סטנד אפ באפליקציית זום יש מתיקות מיוחדת שלא קיימת במופעים הרגילים. ואם אתם שואלים מה כבר יכול להיות היתרון של סטנד אפ ב-  zoomנסביר, למשל, שאתם לא צריכים לצאת מהמשרד או מהבית. כן, אפשר לארגן את המופע עבור כל העובדים בחברה, גם מי שנמצא עכשיו במשרד, גם מי שעובד מהבית וגם מי שבחל"ת כרגע. למעשה, זוהי דרך נהדרת להזכיר את המשותף והמאחד, שכולנו ביחד למרות הריחוק החברתי, וכמובן גם להעלות חיוך רחב על הפנים, שלא לומר צחוק מתגלגל. חלק מהצופים ישותפו במופע ויוכלו להגיב בזסום בזמן אמת ובכך ליצור אפקט של מופע חי לגמרי!

 

ויש עוד יתרונות מיוחדים של סטנדאפ באפליקציית זום, כמו חיסכון בהוצאות ובנסיעות, כמו שיא הנוחות וכדומה, אבל מעבר לכך – בימינו זו הדרך הטובה ביותר ולמעשה היחידה ליהנות ממופעים של מיטב האומנים, שיודעים לגלות ולהביא לכם את מה שמצחיק גם בימים המוזרים האלה. והאמת – גם יש על מה לצחוק!

 

בתקופה האחרונה שהחלה כבר בחודש מרץ 2020 התמחנו במופעי זום ולמדנו לבנות את זה נכון.

לרשותנו אולפן זום ייעודי מקצועי מאד ברמת אולפן טלויזיה שנוכל לכלול בהצעתנו. כמובן שניתן לבצע את השידור באופן "רגיל" מבית האמן או מהמיקום שלכם במשרדי החברה.

 

אז אם אתם מחפשים הופעות זום מצחיקות, אנחנו הכתובת בשבילכם. אין ספק ששמירה על המורל חשובה במיוחד בימים האלו, ואין גם ספק שהצחוק טוב לבריאות – שהיא הנכס הגדול ביותר ובמיוחד עכשיו. בדיוק למען המטרה הזו אנו מציעים מופע סטנד אפ בזום של האמנים הידועים והמובילים בישראל.

 

אז במי מדובר?

 

מיטב המופעים בזום

על קצה המזלג, אנו מגישים מופעים מצחיקים עד דמעות של רשף לוי, טוביה צפיר, יעל לבנטל , ארז שלם, איתי פינקי (סטנד אפ מג'יק) קובי אריאלי, דרור קרן, , אוסנת  וישינסקי, מוני מושונוב, מיקי גבע ועוד רבים וטובים נוספים. כל אחד מהם מביא בפניכם את המופע האישי, הייחודי והמצחיק מאוד שלו, אותו גם ניתן להתאים לצרכיכם ולפי השעות המתאימות לכם. בדפי האומנים הרבים שבאתר תוכלו להתרשם מהתכנים והאיכויות של מופעי הסטנד אפ, ולהחליט איזה מופע הוא הנכון ביותר מבחינתכם.

 

והעלות? עלות מופעי הזום נמוכה בעשרות אחוזים ממחיר מופעי הבמה שהיו נהוגים טרום הקורונה.

 

 

לפרטים נוספים והזמנות

יכול להיות שעכשיו כבר יותר ברור לכם למה סטנד אפ בזום הוא בחירה מצוינת. אבל אם יש עוד שאלות על למה ואיך זה עובד, ואם אתם רוצים לקבל פרטים נוספים – אנחנו פה בשבילכם. נשמח לעזור בבחירת מופע הסטנד אפ הכי מתאים לאור היכרות מעמיקה עם המופעים השונים, וגם לעזור בהבנת ההיבטים הטכניים של המופע. אז בכל שאלה והתלבטות אל תהססו לפנות אלינו ב- 077-3006260 או במייל info@mofaim.co.il.

יצירת קשר