קבלו את אחד מגדולי הקומיקאים הישראליים - שלום אסייגקבלו את אחד מגדולי הקומיקאים הישראליים - שלום אסייג - ישנן דרכים רבות להנות מסתם ערב פנוי, אפשר ללכת למסעדה, לצפות בסרט או במשחק ספורט.

בין הקומיקאים הותיקים המעורים היטב בהוויה הישראלית, וששמם מוכר בכל שכבת גיל קיימת, ישנו אחד שכבודו במקומו מונח, והוא שלום אסייג. אין אדם שלא יצא לו לצפות בקטע של שלום אסייג חדש או ישן, ולהנות ממנו כאילו המופע קורה מול עיניו.


שלום אסייג ידוע מאוד כאמן צחוק, המביא עימו שלל חיקויים מצחיקים, בדיחות בכל הנושאים, וחדות לשון מבריקה בכל הנוגע לנושאים בין עדתיים, שבהם הוא לוקח לפעמים נושאים רגישים והבדלים מורכבים בשכבות האוכלוסייה הישראלית, ובידי אומן הופך קונפליקטים נפיצים אלו לבת צחוק המהדהדת בקול רם.


את דרכו לפסגת הבידור הישראלי סלל שלום אסייג בשתי ידיו, או יותר נכון בפיו השנון, ומלבד היותו קומיקאי ובדרן בעל רזומה מרשים בתחום, שלום אסייג הינו גם שחקן ידוע, המוכר בימים אלו בעיקר בזכות הסדרה בכיכובו- שנות השמונים, שזכתה לשלל תשבחות וביקורות מפרגנות מכל קצוות האוכלוסיה. בנוסף זכה בפרס אקו"ם, וכתב המון מופעים קומיים מוצלחים.

 

מומלץ בחום 


ישנן דרכים רבות להנות מסתם ערב פנוי, אפשר ללכת למסעדה, לצפות בסרט או במשחק ספורט כשלהו. אך את החוויה של מופע סטנד אפ אי אפשר לדמיין מראש, ואם נרצה לגוון קצת, נוכל לבלות ערב מהנה מאוד, בייחוד כשאנו שומעים שיוצא לבדרן מוצלח כמו שלום אסייג מופע חדש.


בנוסף, אם נרצה לראות קצת חומרים של שלום אסייג לפני ההופעה, ולהיווכח במקצועיותו כקומיקאי, נוכל לחפש ולגלוש קצת באינטרנט, ולהיחשף למגוון עצום של מופעי סטנד אפ למיניהם, תכניות בידור בהשתתפותו, סדרות שונות בכיכובו ועוד. אך אל לנו לטעות ולחשוב, שסרטונים ומופעים שנמצא באינטרנט ימחישו לנו את הדבר האמיתי, אלא נגיד לעצמנו כל הזמן, שזוהי רק ההקדמה.


לסקירת כלל האפשרויות המוצעות לכם, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון ולמענה לכל שאלה שלכם, התקשרו ל – 077-3006260

 

יצירת קשר