שלום אסייג - הבדרן שיצחיק אותך בכל מצבשלום אסייג - הבדרן שיצחיק אותך בכל מצב - אחד הקומיקאים העסוקים בארץ, הגיע למקום שהוא נמצא בו היום - בפסגה הצרה של מיטב הבדרנים בישראל, בזכות עצמו בלבד

אם אנו עצובים קצת, או שסתם בא לנו לצחוק, אחת הפעולות שתעלה בת צחוק ממושכת על שפתינו, ובוודאות תעניק לנו דקות אחדות של עונג, תהיה צפייה במופע של שלום אסייג בדיחות או מופעי סטנד אפ זה כבר לא משנה, כי את האפקט לוודאי נשיג בכל התצורות.


שלום אסייג, המכונה גם, אחד הקומיקאים העסוקים בארץ, הגיע למקום שהוא נמצא בו היום - בפסגה הצרה של מיטב הבדרנים בישראל, בזכות עצמו בעיקר, ולא בעזרת אף אחד אחר. הוא החל להופיע בתחילת שנות התשעים, בכל מיני במות קטנות ברחבי הארץ, ומשם, לאט לאט התפרסם בתוכניות בידור קטנות, והמשיך לאחר מכן לפרוץ את דרכו עד לימינו אנו.


מצחיק, מגוון ומקורי


את בדיחותיו השנונות, העוסקות בכל חיי היום יום במדינתנו הקטנה, אין אדם שלא מכיר, וכמובן גם מתחבר ומזדהה עמן. שלום אסייג מצליח באופן מבריק וייחודי, להעביר לקהל שומעיו מזוויות שונות ומפתיעות, תחושות כלליות, ומצבים שאנו נתקלים בהם בחיינו.


קיימים מגוון חומרים אורגינליים ומוכרים, אותם כתב שלום אסייג מערכונים, מופעי סטנד אפ, סדרות, תכניות טלוויזיה בהנחייתו, והיד עוד נטויה. פעליו רבים מספור, ורב גוניים בתחומי הנושאים השונים בהם הם מתעסקים- משפחה, הורות, עבודה, עדות ועוד.


למה כדאי ללכת למופע?


אחת מן החוויות המהנות והמומלצות ביותר, היא הליכה למופע סטנד אפ. מלבד הסגולות הרפואיות הידועות, המתקבלות כשאנו צוחקים, ההנאה המתקבלת ממופע שכזה, יכולה להמשיך איתנו אף לאחר ההופעה, כך שלפעמים ימים לאחר סיומה, יעלה חיוך על שפתינו כשנזכר בבדיחה מצחיקה שהוזכרה שם. ולכן כשנתכנן ללכת להופעה, ונראה את השם שלום אסייג משויך להופעה, נדע בוודאות גמורה, שנהנה שם מעל ומעבר.


לסקירת כלל האפשרויות המוצעות לכם, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון ולמענה לכל שאלה שלכם, התקשרו ל – 077-3006260

יצירת קשר