מופע סטנדאפ של רשף לוי - הצחוק מובטחמופע סטנדאפ של רשף לוי - הצחוק מובטח - רוצים לצפות בהופעתו המוצלחת ובעיקר המצחיקה של רשף לוי או אולי של סטנדאפיסטים אחרים טובים לא פחות?

כולנו מכירים את התחושה הנלוות לצחוק, תחושה טובה של קלילות ועונג המתפשטת בכל הגוף. מחקרים רבים בתחום הרפואה קבעו כבר לפני שנים רבות שהצחוק טוב לבריאות. מלבד היותו בריא לגוף, הצחוק גם מועיל לנפש, ועוזר לנו לעבור תקופות קשות בבית ובעבודה, וממלא אותנו באנרגיות חיוביות. ולכן, כדאי ומומלץ לצחוק לעיתים קרובות, גם אם לא בשביל הבריאות, אז בשביל הכיף.

 

אחת מהדרכים המוכרות, המבטיחות לנו שנצחק, היא בילוי במופע סטנד אפ, כשכל מהות קיומו של המופע הזה היא על מנת לגרום לנו לצחוק. אם נחפש לנו איזה קומיקאי מוכר, ואיזו הופעה ללכת אליה, אחת ההמלצות המוכרות היא, ללכת למופע של אחד המובילים כיום בתחום הופעות סטנד אפ רשף לוי.

 

רבים מעריכים אותו מאוד, משום שהוא לא עושה רק סטנד אפ רשף לוי ידוע גם כשחקן, תסריטאי, במאי ומפיק, שהשתתף ואף הוביל סדרות ותוכניות טלוויזיה רבות. תכנית מוכרת של רשף לוי הסטנדאפיסטים, שבה מגיעים אל רשף לוי סטנדאפיסטים ידועים  מתחילים, שאותם הוא מלווה בתחילת דרכם, גרפה מחמאות רבות, ואף זיכתה אותו בפרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה לתכנית בידור הטובה ביותר, פרס מוערך מאוד מבין אלו שקיימים בתחום זה.

 

אין סיבה להתלבט

 

כשתעלה במוחנו שמו של רשף לוי סטנדאפ יהיה מבין המונחים הראשונים שנקשר אליה. הוא ידוע כבעל חוש הומור חריף ומדויק, בעל כושר אלתור, וכסטנדאפיסט שאינו חושש מהומור עצמי מכל סוג שהוא. המופעים בכיכובו גורפים תמיד המלצות ותשבחות ממגוון מבקרים, בן אם זה עיתונות וטלוויזיה, או סתם חברים שהיו במופע ונהנו. גם אם אנחנו מתלבטים אם ללכת למופע סטנד אפ, ולא בטוחים כל כך אם כדאי, נחפש באינטרנט קצת קטעים מצחיקים של רשף לוי, ולאחר רגעים של צפייה, מובטח שהתלבטות זו תחלוף כאילו לא הייתה מעולם.


 
רוצים לצפות בהופעתו המוצלחת ובעיקר המצחיקה של רשף לוי או אולי של סטנדאפיסטים אחרים טובים לא פחות? לסקירת כלל האפשרויות המוצעות לכם, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון ולמענה לכל שאלה שלכם, התקשרו ל – 077-3006260

יצירת קשר