הטיש הגדול - עוצמתי ומיוחדהטיש הגדול - עוצמתי ומיוחד - אוהבים לשיר ורוצים לעשות את זה בכיף באירוע שלכם?

אחד המופעים המוכרים והמשפיעים במוזיקה הישראלית, הנקרא לפעמים מופע שירה בציבור, הוא מופע הטיש הגדול של משה להב. משה להב הוא אמן וזמר ישראלי, שבנה את הקריירה שלו בעשר אצבעותיו. מגיל נערות החל להופיע, לפעמים לבדו ולפעמים בצוותא בעיר הולדתו ירושלים. לאחר זמן מה נאסף סביבו קהל רב של אנשים שרובם אוהבים שירה משותפת, או כפי שהיא נקראת כיום- שירה בציבור. את הטיש הגדול ייסד משה להב לאחר מכן, כשהחליט להקים מופע משל עצמו המשלב את השירה בציבור, בשיתוף יחד עם מגוון זמרים אורחים.

 

למה דווקא מופע זה?

 

אם אנו מחפשים אירוע מוזיקלי, שיהיה שונה מסתם הופעה רגילה של זמר כלשהו, שבה אנו עומדים או יושבים ומאזינים לשירתו, הטיש הגדול של משה להב יכול להתאים מאוד. כי המופע שלו הוא לא הופעה רגילה, אלא משהו מיוחד שכולם משתתפים בו יחד, והאווירה היא מיוחדת ושיתופית. מה גם שמופע כזה יכול מתאים לכולם, משה להב ביכולותיו המיוחדות, מצליח להתאים לכל קהל את הזמר האורח , וז'אנר המוזיקה שיתאים להם ביותר. בנוסף אירוע שכזה יכול להתאים ביותר לקבוצות, בתי ספר, , המעוניינים לבלות ערב מהנה ביחד.

 

לאחרונה יצא משה להב במופע חדש לפני האירוויזיון, במסגרת הטיש הגדול. מופע שמארח את זוכי האירוויזיון - יזהר כהן ולהקת חלב ודבש, ושם מושמעים שירי הזכייה הפופולאריים, יחד עם מגוון שיריהם המוכרים.

מופע זה מומלץ על ידי רבים המכירים את הטיש הגדול, ואת הצלחתו הרבה מאז שהוקם לפני שנים רבות. הסיבות השגורות בפי האנשים להצלחתו של מופע זה, ממחישות את מה שהמון משתתפים מרגישים שם, אותנטיות נדירה, פשטות מיוחדת, ואווירת האחדות הנרכשת מישיבה ושירה יחד.

 

אוהבים לשיר ורוצים לעשות את זה בכיף באירוע שלכם? לסקירת כלל האפשרויות המוצעות לכם, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון ולמענה לכל שאלה שלכם, התקשרו ל – 077-3006260

יצירת קשר