מוני מושונוב - מוותיקי אמני ישראלמוני מושונוב - מוותיקי אמני ישראל - בשונה ממה שאנו מכירים ורגילים, מוני מושונוב יוצא במופע חדש, בו הוא יופיע באופן מפתיע לבד על הבמה.

הדרך אל הפסגה, רצופה מכשולים ומהמורות. במיוחד בעולם הזוהר של המשחק, הבידור, וכל אומנויות הבמה. היעד הסופי נראה לעיתים כבלתי אפשרי, וכחלום רחוק. אחד מהאנשים שהצליחו לסלול את דרכם בעולם זה, בבטחה, ובאופן מעורר השראה, הוא מוני מושונוב.


את דרכו התחיל במשחק בתיאטרון במשך כמה שנים, ולאחר מכן המשיך לטלוויזיה במגוון תפקידים שונים, ובנוסף גם שיחק במגוון סרטים בקולנוע הישראלי.


דמותו כה חקוקה במארג התרבות הישראלית, והוא יצר כל כך הרבה מופעים, סרטים, ותוכניות שונות, כך שכל אדם ששומע את השם מוני מושונוב, יזכור את המקום והרגע הייחודי בשבילו, שם נחרטה לו בלב ובזכרון דמותו של אמן זה.


ההסטוריה הרחבה שלו בכל תחומי הבידור והמשחק הגיעה לארבעים שנה, הספק מכובד לכל הדעות, יותר ממחצית חיי המדינה. זה אומר שאת רוב התקופות שחלפו במרוצת שנים אלו, הוא בילה בחיי הבמה. מכאן אפשר להבין, שאדם כמוהו שעבר כל כך הרבה בתרבות הישראלית, ועדיין אחד מקברניטיה ומוביליה- יגרום לנו באופן ודאי, להנות מהופעתו, ולא משנה אילו תכנים ישלב בה.


הנאה וודאית ומובטחת


בשונה ממה שאנו מכירים ורגילים, מוני מושונוב יוצא במופע חדש, בו הוא יופיע באופן מפתיע לבד על הבמה. זוהי הזדמנות פז לראות אמן מצחיק, שנון, מבריק ועתיר נסיון, מכל צדדיו השונים, ולהנות ממופע שלוודאי יהיה מוצלח ביותר, ואהוד על הציבור. מומלץ בחום ללכת למופע זה, גם בגלל המופיע עצמו, וגם בגלל שבירת השגרה הנצרכת לעיתים קרובות.


נוכל להעשיר את הידע שלנו לפני ההופעה, ולצפות במגוון מופעים, הצגות, סרטים, ושאר תכנים בהם מככב מוני מושונוב, על ידי צפייה במדיה ובאינטרנט, במפעליו ומעלליו הכבירים, השגורים בכל בית ישראלי.


רוצים לראות מקרוב את אחד האמנים הנחשבים והמובילים בארץ? לצפות במופע מצחיק ומהנה של מוני מושונוב? לסקירת כלל האפשרויות המוצעות לכם, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון ולמענה לכל שאלה שלכם, התקשרו ל – 077-3006260

יצירת קשר