מוני מושונוב - לא מפסיק להפתיעמוני מושונוב - לא מפסיק להפתיע - מוני מושונוב לא מוכר כאדם המופיע לבד, ולכן כשיצא במופע יחיד, היתה זו הפתעה גדולה ושמחה לציבור.

אחד מאבני היסוד בתרבות הישראלית, בעולם הבידור, המשחק והתיאטרון, שצלחו דרך ארוכה במשך עשרות שנים מלאות עשייה, הוא מוני מושונוב. בנוסף ליכולותיו הפנומנליות, בתחומי המשחק והתיאטרון, מוני מושונוב מזוהה עם עוד מגוון רחב של תכניות טלוויזיה, בתור מנחה ובתור יוצר, וכמובן מוכר גם בציבור בתור קומיקאי מוצלח שאין שני לו. בנוסף הוא בעל הישגים כבירים, כדוגמת פרס אופיר ופרס האקדמיה לטלוויזיה, פרסים מוערכים ביותר בתחומים אלו.

על הבמה הוא מרגיש בבית

מוני מושונוב נחשף לעולם המשחק והתיאטרון לפני שנים רבות, ומשם הוא המשיך לאט לאט בדרכו המיוחדת, אל עבר עולם הבידור, הטלוויזיה והקולנוע, תוך כדי שהוא משאיר אחריו מגוון עתיר שבחים של סרטים, סדרות, מופעים, תכניות טלוויזיה ועוד, כך שאנו בהחלט יכולים להבין מכך, שהבמה היא אינה מקום זר למוני מושונוב, אלא אפשר לומר אפילו שהיא המגרש הביתי שלו.

מהנה בכל רגע

אם נשב בבית ונחפש כל מיני קטעים בהשתתפות מוני מושונוב מערכונים, סרטים, או אפילו סדרות מוכרות, כדוגמת "היהודים באים", נוכל להעביר זמן לא מבוטל מול המסך, מבלי שנשים לב לזמן שחולף, תוך כדי שנהנה מכל רגע קטן, שבו נראה את מוני מושונוב בשיאו.

מוני מושונוב לא מוכר כאדם המופיע לבד, ולכן כשיצא במופע יחיד, היתה זו הפתעה גדולה ושמחה לציבור. כי אדם עם יכולות כמו שלו, כשיקבל את כל הבמה לעצמו, לא נצליח לדמיין את הצלחת המופע, השמים הם הגבול.
ולכן מי שרוצה מעט לצחוק, לשבור שגרה, וללכת ליהנות קצת באופן בטוח וודאי, שבו לא תהיה דקה שלמה, שבה לא יעלה החיוך על פניו, כדאי ומומלץ בחום ללכת לאחת מהופעותיו של מוני מושונוב.

מעוניינים להזמין את החברים או האנשים הקרובים שלכם למופע של מוני מושונוב וליהנות אתם ביחד ערב נפלא? לסקירת כלל האפשרויות המוצעות לכם, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון ולמענה לכל שאלה שלכם, התקשרו ל – 077-3006260

יצירת קשר