מוני מושונוב לראשונה במופע יחידמוני מושונוב לראשונה במופע יחיד - לאחר ארבעים וחמש שנים של קריירת במה מצליחה, מוני מושונוב מעלה לראשונה מופע יחיד העונה לשם "מפגש מושונוב"

המשלב קטעי סטנד אפ, שירים, מערכונים ושלל סיפורים על חייו של האומן מילדותו לנקודות מפתח בקריירה הארוכה שלו. המופע של מוני מושונוב מוצע למגוון קהלים עם התאמה מלאה לאופי האירוע וקהל היעד שלו.

 

סמל תרבות ישראלית

 


אין ספק כי מוני מושונוב הינו אחת מדמויות המפתח שעיצבו את עולם הבידור והתרבות בארץ. מוני הוא שחקן, קומיקאי, תסריטאי ובמאי שפעל רבות בעולם הבידור הישראלי ואף זכה להערכה על הישגיו עם שורה ארוכה של פרסים, ביניהם פרס האקדמיה והטלוויזיה ופרס אופיר. כמו כן, מוני תמיד נשאר עדכני והוא כל הזמן מעורב בפרויקטים עכשוויים, כדוגמת השתתפותו בסרט "לצוד פילים", בסדרה "תא גורדון "ובתוכנית "היהודים באים". ואחרי עשרות שנים שבהן הופיע על הבמה עם עוד שותפים, בחר מוני להעלות מופע יחיד משלו. יתרה מכך, אחרי שבשנים האחרונות מוני פעל בייחוד בעולם התיאטרון החשוב, הרציני והמעמיק, כיום הוא חוזר לקדמת הבמה בדמותו היותר קלילה ומצחיקה עם מופע סטנד אפ אישי ויחיד.

 

מוני ממציא את עצמו מחדש

 

 

היכולת של מוני מושונוב להישאר כל הזמן רלוונטי כלפי עצמו וכלפי הקהל, נובעת מיכולתו להמציא את עצמו כל הזמן מחדש. כעת מוני בוחר לראשונה בחייו להתחיל בקריירה של אמן סנטדאפ במופע יחיד. עד עכשיו מוני תמיד הופיע עם עוד מישהו, בין אם בצמדים, שלישיות ויותר. אבל עכשיו הוא עולה לבד על הבמה ועושה את מה שהוא הכי אוהב לעשות - להצחיק.

 

מפגש מושונוב

 


בהופעה של מוני מושונוב תזכו בערב בידור איכותי, מצחיק ומרתק המשלב קטעי סטנד אפ, מערכונים ושירים ושזור בשלל סיפורים מחייו של מוני. בהופעות מושונוב שובר את המחיצות מול קהל הצופים בספרו פרטיים אישיים מחייו, על ילדותו ברמלה שופעת הצבעים והריחות, השתתפותו בלהקה הצבאית והעולם שנחשף בפניו, ההצלחה של זהו זה, חוויות ממלחמת המפרץ, "באבא בובה", יצירת מערכונים, זוגיות ונישואין והתבגרות. כמו כן הוא נוגע במאפיינים אישיים כדוגמת צורך בלתי נשלט להצחיק ועל יחסיו עם אנשים קרובים לו כמו חברו הטוב והיקר אריק אינשטיין. ז"ל

 

מוני מושונוב הזמנת מופעים


להזמנת מופעים של מוני מושונוב וקבלת עוד מידע בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם חברת מופעים בטלפון 077-3006260 או במייל info@mofaim.co.il.

יצירת קשר