מופע מרגש ומשעשע של אסנת וישנסקימופע מרגש ומשעשע של אסנת וישנסקי - באתר "מופעים" תוכלו להזמין את המופע הנפלא, האיכותי, המרגש והמשעשע של אסנת וישינסקי – "החיים זה הכל".

את המופע עטור השבחים תוכלו להזמין לכל אירוע בהתאמה מלאה למספר מוזמנים ואופי הקהל והפעילות.


 

סיפור חיים מרגש, משעשע ומעצים


במופע "החיים זה הכל" של אסנת שיר וישנסקי מספרת האומנית על מסלול חייה ועל הדרך שעברה להגשמת ייעודה המקצועי על הבמה, מתחילת דרכה לנקודת המפנה שהפכה אותה לדמות מפורסמת וידועה. כל זאת באופן מרגש, משעשע ומעצים, עם הרבה כנות ואומץ לב החושפים פרטים אישיים על חייה. אסנת משתפת את הצופים באובדנו של בנה בצבא לפני יותר מעשור ועל הרגע שבו בחרה בחיים על פני המוות במטרה לתת לשתי בנותיה הנותרות את השמחה והכוח הנדרשים.


המופע מוביל את הקהל בסיפורה האישי, הפנימי והמורכב של אסנת שהוביל אותה גם למימוש יכולותיה בקדמת הבמה, בכתיבה ובאימונים קבוצתיים ואישיים. כל זאת במטרה לעודד אחרים להישיר מבט אל המציאות ולדעת שכל אתגר יכול להוות קרש קפיצה להתפתחות וגדילה וכל דבר ניתן לשנות על ידי ניתוב בחירות ומחשבות. כך כל אחד יכול לגלות ולהגשים את דרכו המיוחדת המיטיבה עימו ועם הקרובים לו.


 

על אסנת שיר ושינסקי


אסנת שיר ושינסקי היא שחקנית, זמרת וקומיקאית המצליחה, שגילתה את כישוריה כבר בנעוריה בפתח תקווה, שם כיהנה כסלונית של להקת בני נוער של העיר. בצבא שירתה בלהקה צבאית ומיד לאחר שחרורה השתתפה בתפקיד ראשי בהצגה מוסיקלית אגדת עשרים וארבע בבימויה של אורנה פורת. בהמשך למדה באוניברסיטת תל אביב תיאטרון במסלול שהוביל אותה להשתתף בשורה ארוכה של הצגות ומופעים. כמו כן היא השתתפה בשלל תוכניות בטלוויזיה וברדיו כמו "סיבה למסיבה" עם רבקה מיכאלי, סדרת סיטי טוואר, זהו זה ועוד, כאשר השתתפותה בתפקיד מאיה בסדרה מילואים העניק לה את פרס שחקנית השנה בסדרות דרמה.


בחייה האישיים אסנת נישאה לשחקן שלמה וישנסקי ונולדו להם שני ילדים. לאחר קרוב לעשור הזוג התגרש ואסנת התחתנה עם איש הבידור מוטי גלעדי, עמו חיה שבע עשרה שנה וממנו נולדה להם בת משותפת. בשנת 2004 שכלה אסנת את בנה הבכור ליאור שנהרג במהלך פגיעת טיל בציר פילדלפי. אובדן זה הוביל, בין היתר, את אסנת להפקת המופע בחיים זה הכל.

 

אסנת וישנסקי הזמנת מופעים


להזמנת מופעים של אסנת וישנסקי וקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם חברת מופעים בטלפון 077-3006260 או במייל info@mofaim.co.il.

יצירת קשר