רשף לוי במופע סטנד אפ מצחיק עד דמעותרשף לוי במופע סטנד אפ מצחיק עד דמעות - היוצר המוכשר והמוערך רשף לוי יצא במופע סטנד אפ מוצלח ביותר שיורה לכל הכיוונים

 


רשף לוי במופע סטנד אפ מצחיק עד דמעות


באתר של חברת מופעים תוכלו להזמין הופעות של מיטב האמנים בארץ, ובין מופעים אלו בולטת ההופעה של רשף לוי שהינה מרגשת, שנונה ומצחיקה עד דמעות. מדובר במופע סטנד אפ של אחת הדמויות היותר בולטות בתעשיית הבידור, בהתאמה מלאה לצרכי האירוע וקהל הצופים.


נוגע בחיי היומיום של כולנו


היוצר המוכשר והמוערך רשף לוי יצא במופע סטנד אפ מוצלח ביותר שיורה לכל הכיוונים, אך מבלי לרדת לפסים נמוכים, עם הומור מרגש, אינטליגנטי ושנון, הנוגע בכל אחד מאתנו ומצחיק עד דמעות. לאורך המופע רשף זורם בטבעיות ובקלילות בין שלל נושאים הנוגעים בחיי היומיום המוכרים. בין היתר הוא עוסק בטילים בצפון, בודק אם הטרדה מינית היא לא דרך אחרת להגדיר מצב שבו מתחיל עם בחורה גבר מכוער, עוסק בנטייה של אנשים עם ריח רע מהפה לספר סודות, ועל השקרים שמוכרים לנו בפרסומות. בנוסף, הוא מנסה לשכנע נשים לוותר על ניתוחים פלסטיים, על החרדות שמעוררים סוכני ביטוח, ובכלל הוא מנסה להבין מה הופך אותנו לישראלים.


לא פוסח על זוגיות ומשפחה


אחד הנושאים המרכזיים בהופעות של רשף לוי הוא כל הקשור למערכות יחסים ומשפחה. למי שלא יודע, רשף מגדל בהצלחה ובאושר יחד עם אשתו שבעה ילדים, ומכאן שיש לו ניסיון עשיר בכל הקשור לתחומים אלו, בהם הוא משתף את הקהל בכנות מחודדת ומצחיקה. הוא בוחן את מערכת היחסים שלו עם אשתו והשוני ביניהם ממקום אמיתי המוכר לכולנו, הנוגע בכל אותם תסכולים וקשיים קטנים ובנאליים הקשורים לזוגיות והורות. בנוסף, במהלך המופע רשף מגלה יכולת אלתור מרשימה כשהוא בוחן בקהל סוגים שונים של זוגות החל מזוג צעיר, מאוהב ונמרח ועד לזוג מבוגר, מוכר ומשועמם. הווירטואוזיות שלו באלתורים עם קהל הצופים מבוצעת עם הרבה כבוד ורגישות ואינה מעליבה ופוגענית, וגורמת לצופים להרגיש חופשיים ונינוחים, ולשתף פעולה עם האומן. למעשה, חלקים נכבדים במופע מבוססים על אלתורים שמקורם במידע המסופק מהקהל וכל נקודת מפגש עם הקהל מוזנקת לאינספור הערות ובדיחות משעשעות. כפועל יוצא מכך, כל מופע הינו שונה וייחודי.


אודות היוצר רשף לוי


למי שממש לא בעניינים, רשף לוי הינו אחת הדמויות היוצרות היותר פוריות בתעשיית הבידור המקומית - בתיאטרון, טלוויזיה וקולנוע, ומשמש כבימאי, מחזאי, תסריטאי, סופר, שחקן, סטיריקן וקומיקאי. הוא מוכר לקהל הצופים בזכות מגוון יצירות מצליחות שלו לרבות ה"בורר", "תיק סגור", "אהבה קולומביאנית", "ארץ נהדרת", "מעורב ירושלמי", "הדמעות של אמסלם" ועוד. כמו כן, הוא כתב מחזות מצליחים וזוכי פרסים שבראשם החולה ההודי. ולבסוף, גם כתב מופעי סטנד אפ לאומנים שונים כמו יעקב כהן, בראבא ומוני מושונוב. כאיש העומד בחזית הבמה הוא התפרסם בסדרה משחק מכור ובשורה ארוכה של תוכניות בידור ואירוח. למעשה, את כל אלו הוא לקח את כל היכולות האלו ובחר למקד אותן במופע סטנד אפ ייחודי משלו.


רשף לוי הזמנת הופעות


להזמנת הופעה של רשף לוי, קבלת עוד פרטים ומידע בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם חברת מופעים בטלפון 077-3006260 או במייל info@mofaim.co.il.

יצירת קשר