ליהנות ממופע סטנדאפ של שלום אסייגליהנות ממופע סטנדאפ של שלום אסייג - רוצים לפנק את עובדי החברה במופע מעולה?

 


ליהנות ממופע סטנדאפ של שלום אסייג


רוצים לפנק את עובדי החברה במופע מעולה? מחפשים סטנד אפ מומלץ לאירוע הבא? באתר של מופעים תמצאו רשימה מובחרת של אומני בידור ובראשם שלום אסייג עם מופע סטנד אפ חדש ומצחיק במיוחד. המופע זכה לשלל שבחים אשר הכתירו את יכולתו כשחקן מקצועי וכווירטואוז עממי, מוכשר כשד, שלא מותיר רגע אחד שאינו מצחיק.


המופע החדש של שלום


ראו הוזהרתם, שלום אסייג בסטנד אפ החדש שלו לא ישאיר אף אחד עם עיניים יבשות או בטן שאינה כואבת מרוב צחוק. המופע מאגד בתוכו שלל חוויות, התנסויות, חיקויים והתרשמויות של שלום, הלקוחים מעברו ומחייו העכשוויים ומעוברים באופן קולח, מרתק, מרגש וכמובן מצחיק ביותר. אסייג לא חוסך מאיתנו פרטים אישיים בין אם הפיכתו לסבא צעיר, נישואיו לבת העדה הרוסית וביתו החדשה שיותר צעירה מהנכד שלו. כל זאת לצד סיפורים מימי ילדותו על החיים בשכונה, שמהווים את מרכז ההשראה ביצירת סדרת הטלוויזיה האלמותית שלו "שנות ה-80" על שלל העדות והדמויות שעיטרו אותה ושלל הדעות אודות כל מה שקורה במציאות הישראלית.


מאנשי הבידור המובילים


אין ספק כי בביצה המקומית שלום אסייג הינו אחד השחקנים, אנשי הבידור, הקומיקאים, הסטיריקנים ואנשי הסטנד אפ הטובים ביותר. יעידו על כך פרסי נוצת הזהב בהם זכו מופעיו הקודמים. למעשה, כל ישותו של אסייג הינה להצחיק, החל מהמראה שלו ועד לאופן שבו הוא נע, מדבר ומאלתר. המכלול לא משאיר אף אחד אדיש ומבטיח לכם רגעים של אתנחתא מדאגות ותלאות החיים, מלאים בהומור, הנאה וצחוקים. שלום אסייג התפרסם לראשונה בפינת בידור בתוכנית סופשבוע עם דודו טופז ובתכנית של מרגול בערוץ 2. וזאת רק טעימה משורה ארוכה של פינות, סדרות, סרטים ומופעים ששלום נטל בהם חלק כדוגמת הסדרה המצליחה שנות השמונים שהוא ואחיו יצרו.


האיש שמאחורי המופע


מאחורי הסטנדאפ של שלום אסייג עומד בחור בן טירת הכרמל יליד 69 שפעל במשך השנים כשחקן בקולנוע ובטלוויזיה ומוכר כקומיקאי וסטנדאפיסט. הוא גדל במשפחה מסורתית יוצאת מרוקו ובמהרה לאחר שירותו הצבאי החל להופיע במועדוני סטנד אפ ומעולם לא הפסיק. מרבית חייו הבוגרים עברו עליו בתל אביב, שם הוא התחתן לראשונה ונולד לו בן, ומאוחר יותר התחתן בשנית ונולדה לו בת.


הזמנת מופע סטנד אפ של שלום אסייג


להזמנת מופע סטנד אפ של שלום אסייג, קבלת עוד פרטים ומידע בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם חברת מופעים בטלפון 077-3006260 או במייל info@mofaim.co.il.יצירת קשר