הזמנת מופע סטנד אפ רשף לויהזמנת מופע סטנד אפ רשף לוי - לאחר שנים רבות בתעשיית הבידור בהן כתב לוי רשף תכנים למופעים של אמנים אחרים, הוא מעלה מופע סטנד אפ משלו.

 


הזמנת מופע סטנד אפ רשף לוי


שמעתם ביקורות נלהבות על רשף לוי בסטנדאפ? רוצים גם ליהנות מהמופע המומלץ? באתר של חברת מופעים המייצגת ומשווקת את מיטב אומני הבידור בישראל, תוכלו להזמין מופע הסטנד אפ של רשף לוי. מדובר במופע קסום, חכם, מרגש ומאוד מצחיק, של אחד מאנשי הבידור והסטנד אפ הבולטים בארץ, הנוגע בחייו הפרטיים של האמן ודרכם בחיים הפרטיים של כולנו. במופע נגלות יכולות האלתור של רשף, ההופך כל הופעה לייחודית, רגישה ומותאמת למאפייני קהל הצופים.


על מופע הסטנד אפ


לאחר שנים רבות בתעשיית הבידור בהן כתב לוי רשף תכנים למופעים של אמנים אחרים, הוא מעלה מופע סטנד אפ משלו. רשף לוי בסטנד אפ מבריק בוחן בחן, הומור, שנינות והרבה רגישות את חייו הפרטיים המקבילים למעשה לכל אחד מאיתנו כבני אדם, בני זוג, כילדים והורים. הוא זורם בקלילות מנושא לנושא, בין אם הוא בודק את מוצאו החצי התימני, את משמעות חיי הנישואין, המיניות והרגלים שמפתחים לאורך השנים, מה זה אומר להיות אב לשבעה ילדים, ועוד. זאת לצד שלל נושאים נוספים המעסיקים את כולנו, הזוכים לנקודת מבט מרעננת ומצחיקה, בין אם הטילים בצפון, הטרדות מיניות, ריח רע מהפה, ניתוחים פלסטיים, פרסומות וביטוחי חיים וכו'. המופע זכה להצלחה רבה ולביקורות נלהבות מצד התקשורת וקהל הצופים, כסטנד אפ שנון ומצחיק עד דמעות המלהיב את הקהל, מבלי לרדת לרמות נמוכות אך נוגע בכל דבר בחיים.


על יצירתו של רשף לוי


רשף לוי הינו אחת הדמויות היותר מוכשרות ופוריות בתעשיית הבידור המקומית, אשר משמש תחת כובעים מגוונים לרבות מחזאי הבית של תיאטרון הבימה, במאי קולנוע, סופר, מנחה ומפיק. בין היתר הוא אחראי על יצירת הסדרה המצליחה "הבורר", וכן על "אהבה קולומביאנית", "לצוד פילים", "איים אבודים" ועוד. הוא התגלה לראשונה לקהל הרחב לאחר שהשתתף בסדרה משחק מכור, וכן בזכות הצלחת ההצגה החולה ההודי זוכת פרס התיאטרון.


מיהו רשף לוי


רשף לוי נולד בשנת 1972 לאם פולניה שחזרה בשאלה ולאב תימני שפעל במחתרת של לח"י ועבד כעיתונאי, וגדל במשפה חמה ואוהבת בת שמונה נפשות. בהמשך למד באוניברסיטת תל אביב בתוכנית בין תחומית למצטיינים. כיום רשף מתגורר בכפר סבא והוא נשוי באושר ואב לשבעה ילדים, להם הוא מקדיש את מירב מרצו ואהבתו.


רשף לוי הזמנת מופעים


להזמנת מופעים של רשף לוי, קבלת עוד פרטים ומידע בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם חברת מופעים בטלפון 077-3006260 או במייל info@mofaim.co.il.
יצירת קשר