יורם טהרלב באירוע הבא שלכםיורם טהרלב באירוע הבא שלכם - מדובר במופע סטנד אפ ישראלי - יהודי אותנטי, מקורי, חכם, מפתיע, חם ומרגש, נוטף בהומור וצחוקים.

 


יורם טהרלב באירוע הבא שלכם


באתר של חברת מופעים תמצאו שורה ארוכה של אומנים, מוזיקאים, קומיקאים וסטנדאפיסטים, חדשים וותיקים, שתוכלו להזמין לאירוע הבא. מבין היותר ותיקים ומוכרים ניתן לציין את יורם טהרלב, הפזמונאי והמשורר, המעלה מופע הומוריסטי, תוסס ומלא חיים, העונה לשם קום והתעלף בארץ.


על המופע של יורם


מדובר במופע סטנד אפ ישראלי - יהודי אותנטי, מקורי, חכם, מפתיע, חם ומרגש, נוטף בהומור וצחוקים. המופע מציג בחוכמה, אהבה ורגישות את פניה העכשוויים של ישראל ותושביה, ובוחן מנקודת מבט רחבה את כניסת מדינתנו לאלף החדש. כל זאת כמובן עם הקריצה והקלילות של יורם, הנוגע עם הרבה הומור יהודי בבעיות ובמחלוקות הטריוויאליות והיומיות הקשורות לחיים בישראל. המופע גאה בהישגינו כעם ואומה, אך לא חוסך בביקורת שנונה אודות נקודת התורפה. כמו כן, במופע נוטלת חלק הזמרת דליה כהנא הסוחפת את הקהל בביצועים מלאי הומור של שירים מוכרים. כאמור, מי שרוצה לראות את האמן הנהדר יורם טהרלב, הזמנת מופעים אפשרית דרכנו.


מופע מבוקש ומומלץ


את המופע של יורם טהר לב כבר הזמינו שורה ארוכה של חברות, מוסדות וארגונים. בין היתר צפו במופע אחיות ורופאים, סגל אקדמי של מיטב המכללות והאוניברסיטאות בארץ, אנשי עסקים, רואי חשבון, עורכי דין, אנשי המטה כללי של צה"ל והרמטכ"ל, וכן שופטים, אורחים של בית הנשיא, אנשי חינוך, מושבים, קיבוצים ומתנסים מכל רחבי הארץ.


סיפורו של טהרלב


יורם טהרלב יליד קיבוץ יגור הינו פזמונאי ומשורר ידוע, שמאחוריו שורה ארוכה של שירים ארץ ישראליים קלאסיים. מדובר בשירים לאומיים העוסקים באהבת מולדת, טבע, מסורת, ימי המקרא, עבודת אדמה, בניין הארץ, שלום ומלחמה וכו'. רבים משיריו של יורם הפכו ללהיטיהם בקרב להקות הצבאיות כדוגמת גבעת התחמושות וישנן בנות. כמו כן, את שיריו הלחינו מיטב היוצרים בארץ, ביניהם אפי נצר, נורית הירש ונחום היימן. מעבר לכך, כבר מעל לשני עשורים שיורם מופיע על במות הארץ עם מופעי סטנד אפ שונים מלאי תרבות ועומק, עם מסרים אקטואליים והומור שנון ועכשווי.


הזמנת מופע של יורם טהר להב


להזמנת יורם טהרלב להופעות חיות, קבלת עוד פרטים ומידע בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם חברת מופעים בטלפון 077-3006260 או במייל info@mofaim.co.il.

יצירת קשר