הזמנת מופעים לכנסים עם ערך מוסףהזמנת מופעים לכנסים עם ערך מוסף - בימינו בכדי למשוך אנשים לכנסים ולגרום להם להישאר כמה שיותר, המידע המקצועי אינו מספיק.

 


הזמנת מופעים לכנסים עם ערך מוסף


באתר של חברת מופעים מיוצגים מיטב אנשי הבמה והבידור בישראל, המשתתפים במופעים לכנסים בקשת רחבה של תכנים לרבות הנחייה, הרצאות, מופעי מוזיקה וסטנד אפ. לחברה ניסיון רב בהפקת מופע לכנסים באופן מקצועי ויעיל, המותאם במדויק לצרכי הלקוח ומאפייני הכנס וקהל היעד שלו.


מופעי פריצה בכנסים וחשיבותם


לא משנה באיזה תחום עוסק הכנס הבא שלכם, היכן הוא מתרחש ומי הוא קהל היעד שלו, בכדי שהוא יצליח כדאי שיכלול מופע\י פריצה איכותי ומוצלח. מופע שכזה ואפילו באורך של מספר דקות מוסיף תוכן לכנסים, מעניק אלמנט המאחד את כל המוזמנים ומספק הפוגה מנושאים מקצועיים ורציניים. המופע הקצר יכול להיות תפור לכנס ולעסוק בנושא שלו. כמו כן, כנס המשלב גם מופע מבוקש ימשוך קהל הרבה יותר גדול ומגוון.


הוספה נכונה של תכנים לכנסים


בימינו בכדי למשוך אנשים לכנסים ולגרום להם להישאר כמה שיותר, המידע המקצועי אינו מספיק. יש צורך גם להעניק למשתתפים ערך מוסף דרך הומור מופעי בידור רלוונטיים. בחירת תכנים לכנסים אינה עניין פשוט ונדרשת בהתאמה לאופי וקונספט האירוע וקהל המוזמנים. את ההתאמה אנו יכולים לספק בזכות היכרות מעמיקה עם התחום ומגוון רחב ואיכותי של אפשרויות בידור, החל מהרצאות בעלות ערך מוסף ועד למופעי סטנד אפ מצחיקים ומשחררים.


מבחר עשיר ואיכותי של תכנים ומופעים


חברתנו מייצגת מבחר עשיר של אומנים ומופעים עבור כנסים, המתעדכן כל הזמן וכולל בין היתר:

  • מופעי בידור וסטנד אפ - עם מופעים של שלום אסייג, מוני מושונוב, רשף לוי, איתי פינקי המופע של גדי וליצרסקי, טוביה צפיר, מיקי גבע, יורם טהרלב, ארז שלם, יעל לבנטל, קובי אריאלי, סיגל שמאי כהנא, דרור קרן, אסנת שיר וישינסקי רועי לוי ועוד

  • סטנד אפ מג'יק - מופע ייחודי המשלב קוסם סטנד אפ (איתי פינקי)לצד מיטב אומני הבידור והסטנד אפ בארץ.

  • מופעי מוסיקה - בשלל סגנונות לרבות מופע לטיני של פרננדו קנופף ולהקתו, מופע ישראלי עם האחים אסנר, נתן דטנר במופע בידור מוסיקלי, וכן עינת שרוף בחגיגה ישראלית, להקת רווקוויל במופע מחווה ללהקות רוק פופ הגדולות, ננסי ברנדס ,אילנה אביטל, להקת הסיקסטיז ועוד.

  • הנחייה – על ידי אנשי במה מובילים כמו איתי פינקי, מיקי גבע, דורי בן זאב

  • הרצאות - בשלל נושאים כדוגמת סכנות ברשת האינטרנט, תדמית חיובית, סיפורה האישי של שרה אנג'ל, סמכות הורית, חשיבה חיובית, כלכלת משפחה, תזונה נכונה, פיתוח זיכרון ועוד.


הזמנת תכנים ומופעים לכנסים


להזמנת תכנים ומופעים לכנסים, קבלת עוד פרטים ומידע בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם חברת מופעים בטלפון 077-3006260 או במייל info@mofaim.co.il.
יצירת קשר