ערב אחד, שישנה לטובה את האווירה בחברהערב אחד, שישנה לטובה את האווירה בחברה - מחקרים מוכיחים שהצחוק תורם לבריאות, ומכאן נולד הליצן הרפואי. הצחוק משחרר ומרכך.

זה קורה כמעט בכל מקום, חברות צעירות וחברות ותיקות מגיעות לנקודת קצה, שבה משהו מרגיש תקוע. האוויר כאילו נהייה סמיך יותר, וקשה לנשום. אנשים מגיעים בבוקר שפופים לעבודה, או שיש הרגשה שהאוויר קפא, וכל תנועה מיותרת עשויה להוסיף סדק כואב. מכאן כבר ברור ש... הגיע הזמן להפיק ערב גיבוש מצחיק.

המחשבה הראשונה היא מה פתאום ערב גיבוש מצחיק, מי בכלל רוצה לצחוק? אולי צריך יועץ ארגוני שייתן כלים כיצד לפתור את הבעיה העמוקה, אבל ערב מצחיק בכלל לא קשור לעניין.

אין כאן כוונה לסתור את אנשי המקצוע השונים בדמות מאמנים, יועצים או פסיכולוגים, אבל לפעמים לצד כל אלה כדאי לחשוב על עוד גורם מקצועי וחשוב לא פחות, כמו חברה להפקת אירועי חברה, שלצד התהליכים השונים שהחברה עוברת, תעזור לכם לשבור קצת את הקרח, ותגרום לכם ולעובדים שלכם פשוט לחייך.

מדוע דווקא ערב גיבוש מצחיק?

מחקרים מוכיחים שהצחוק תורם לבריאות, ומכאן נולד הליצן הרפואי. הצחוק משחרר ומרכך, ויותר מזה ערב גיבוש מצחיק שתבחרו עשוי לעזור לעובדים ולמנהלים להסתכל על החיים מנקודת מבט קצת שונה ואולי חיובית יותר.

הומור מכניס קלילות, ואין ספק שהיכולת של ערב גיבוש מצחיק הוא בראש ובראשונה לייצר הפוגה מהחיים ומהשגרה.

הנחיות להצלחת ערב גיבוש מצחיק

בטח שאלתם את עצמכם, ומה יקרה אם האומן יזרה מלח על הפצעים של העובדים ועל נקודות מחלוקת כואבות? ומה יקרה אם הוא יציף מבלי להתכוון את הנשואים הבוערים?

התשובה לכך פשוטה. לאחר שבחרתם אמן במה מתוך רשימת אמני הסטנד-אפ או כל אומן שמעביר ערב הומוריסטי, בקשו לדבר איתו או העבירו לו הדגשים במסמך מסודר לקראת הערב. הסבירו מהי מטרת האירוע, ומהם הנושאים שבהם 'אין לגעת', ועוד רגישויות כאלה או אחרות.

בסופו של דבר המטרה של ערב כזה היא להוציא את המשתתפים עם חיוך על השפתיים, ולגרום להם להמשיך בכך גם בימים הבאים.

מפיקים אירוע שיעלה חיוכים לעובדים ולמנהלים? מוזמנים לפנות אלינו: חברת מופעים - 077-3006260 | info@mofaim.co.il

יצירת קשר