לחשוב על כל הפרטים הקטנים לקראת חופשה בצפוןלחשוב על כל הפרטים הקטנים לקראת חופשה בצפון - רבים בוחרים בצפון כיעד, ולאחר בחירת הלוקיישן מתחילים לבנות את לוח הזמנים.

מתכננים לצאת לחופשה רומנטית או מארגנים נופש לחברה, לעובדי המשרד או לאחת המחלקות? הנה מספר הצעות שיקפיצו כל חופשה ויהפכו אותה לחלומית.

לארגן נופש קבוצתי – אתגר שיש למצוא לו מכנה משותף

הלחץ השרוי על מי שמארגן חופשה קבוצתית קטנה או גדולה הוא עצום. בסופו של דבר מארגן חופשה שכזו רוצה להפיק חופשה שתשביע את רצונם של כל המשתתפים או לפחות את רובם, ואיך אפשר לעשות זאת? למצוא רעיון שיהיה לו מכנה משותף כמה שיותר רחב, למשל תחומי הבידור, יידברו בסופו של דבר לכולנו.

רבים בוחרים בצפון כיעד, ולאחר בחירת הלוקיישן מתחילים לבנות את לוח הזמנים. יש לא מעט אפשרויות לשלב במהלך החופשה למשל אפשר לבחור אחד מתוך מופעי בידור בצפון ולבדוק עלויות של הבאת האומן למלון להופיע בפני החברה.

אם מדובר במשרד קטן שיש בו מעט עובדים או במחלקה אחת האפשרות הזו פחות משתלמת מבחינה תקציבית, אך אפשר לבחור מופע בידור בצפון שמתקיים באחד האולמות הציבוריים, והרשימה של מופעי בידור בצפון ארוכה, צריך רק לשריין מקומות מראש, כי בכל זאת מדובר בקבוצה.

לנופש קבוצתי כדאי לבנות תוכנית שמשלבת מצד אחד בידור, כמו שאמרנו מופע בידור בצפון, וסוגים נוספים של פעילויות. למשל פעילות ספורטיבית, טיול בטבע, ולתבל למשל בהרצאה מרתקת.

מתכננים חופשה רומנטית – שלבו בתוכה מופע בידור בצפון

בשגרת היום-יום למי יש זמן להתפנות ולחפש מופע או הצגה, הימים עמוסים ועוד לפני שחשבנו על זמן לעצמנו מגיע סוף השבוע, ואופס עוד שבוע זלג לנו מבין האצבעות.

לכן אם בחרתם לצאת סוף-סוף לנופש זוגי, למה שלא תנצלו את מסגרת הזמן המתוכננת הזאת ותזמינו לעצמכם מראש גם מופע בידור בצפון. התחילו את הבוקר בטיול רומנטי וארוחה, וקנחו את היום באחד מתוך מופעי בידור בצפון, ויש לא מעט מופעים מוצלחים, צריך רק לבחור.

אם אתם מתכננים חופשה לעובדים ולמנהלים, אם אתם מפיקים אירוע חברתי גדול בכל מקום בארץ, פנו אלינו – חברת מופעים יכולה להציע מגוון של מופעים, זמרים, בידור, הרצאה ועוד, מופעי בידור בצפון, בדרום ובכל מקום בארץ. לפרטים נוספים: 077-3006260 | info@mofaim.co.il

יצירת קשר