כיצד להתאים מופע בידור לעובדים בחברה?כיצד להתאים מופע בידור לעובדים בחברה? - יש לכם עניין לשלב מופע בידור לעובדים בחברה, ואין לכם כיוון מה יכול להתאים לרוב רובם ש העובדים? התחילו בעבודת מחקר.

החלטתם על יום חברה בעוד מספר חודשים, הזמנתם מקום לערוך בו את האירוע, בחרתם קיטריינג, קניתם שי קטן שמסמל תשומת לב לכל עובד ועובדת, ועכשיו נשאר לכם רק למצוא מופע בידור לעובדים. אבל איך אפשר למצוא מופע אחד שייתן מענה לעשרות ואולי למאות עובדים?

איך יודעים מה מתאים ומה פחות? למי כדאי לפנות? בשורה תחתונה המענה המרכזי לשאלה יהיה חברה שעוסקת בייצוג אמנים, אבל לפני זה תוכלו להכין שיעורי בית, ולהגיע לפגישה מוכנים.

מופע בידור לחברות – מתחילים...

יש לכם עניין לשלב מופע בידור לעובדים בחברה, ואין לכם כיוון מה יכול להתאים לרוב רובם ש העובדים? התחילו בעבודת מחקר.

היכנסו לרשת האינטרנט ואתרו חברות שעוסקות בייצוג אמנים ישראליים. בדקו את רשימת האומנים שיש להם על פי קטגוריות.

אמני סטנד אפ

זמרים

מספרי סיפורים

ועוד

אחרי שהתעדכנתם מעט ברפרטואר שקיים בענף, התחילו בפעולת סינון ראשונית באופן עצמאי. אפשר לעשות זאת בעזרת צוות עובדים מצומצם, למשל נציג מכל מחלקה. הקבוצה המייצגת תוכל לסייע לכם לייצר רשימה ממוקדת יותר של אמנים לצורך מופע בידור לעובדים בחברה.

כשיש ברשותכם רשימה מצומצמת תוכלו להעמיק ולבדוק כל אחד מהמופעים האופציונליים.

חברות שעוסקות בייצוג של אמנים יכולות לסייע ולכוון אתכם להתאמה המושלמת לערב החברה שאתם מתכננים.

עוד נקודות למחשבה לקראת ערב חברה

זכרו שמדובר בערב חברה שנועד ליצור חוויה מהנה, ולכן חשוב לבנות את הערב בצורה שכזו. מומלץ ליצור איזון כזה שבו מופע בידור לחברות יהיה במרכז הערב ויהיה החלק המרכזי שבו. מכאן שהחלק שמוקדש לברכות ולנאומים לא יגזול זמן רב, ויגרום לעייפות ולתסכול של היושבים באולם.

יצירת קשר