איך לתכנן אירוע בקונספט אחר?איך לתכנן אירוע בקונספט אחר? - אנשים מבקשים היום לחוות דברים חדשים, משהו שלא ראו כבר, משהו שירתק אותם, משהו שיוכלו למחרת לרוץ ולספר לחבר'ה.

אנשים מבקשים היום לחוות דברים חדשים, משהו שלא ראו כבר, משהו שירתק אותם, משהו שיוכלו למחרת לרוץ ולספר לחבר'ה. הבעיה היא שבעידן של ימינו כבר ראינו הכול, ניסינו וחווינו, אז איך בכל זאת אפשר לייצר אירוע בקונספט אחר? והנה רמז קטנטן: על הופעות לאירועים כבר חשבתם?!

אם אתם בעניין של יצירת אירוע מושלם כדאי לחשוב על מספר גורמים מקצועיים, שיעזרו לכם להפיק אירוע מושלם: חברה שמתמחה בהפקת אירועים, חברת קייטרינג, חברה לייצוג אומנים – לבחירת הופעות לאירועים, צלמים... עד כאן רשימת אנשי המקצוע מכוונת למשהו בגוון סטנדרטי לגמרי, אבל האירוע לא חייב להיות כזה.

התחילו ביצירת קונספט

בחירת הקונספט חשובה מאוד ליצירת אירוע שמהודק בצורה מקסימלית. ברגע שבחרתם בנושא, וזה יכול להיות למשל קונספט שהנושא שלו 'מעגל השנה' או 'תרבויות', ומכאן יהיה פשוט וקל לבחור גם מופע אחד מתוך רשימה של הופעות לאירועים, לבחור את סגנון האוכל שתזמינו לאירוע ועוד.

"לשבור" את המבנה הסטנדרטי של האירוע

אפשר לצאת ממעגל הקונספט הסטנדרטי של האירוע שכולל קבלת האורחים, מינגלינג, ארוחה ומופע, וליצור למשל אירוע שבנוי בצורה של תחנות. בכל תחנה עוברים האורחים חוויה אחרת. למשל תחנה אחת של פתרון חידה, אחר כך בר משקאות, משם ממשיכים לחלל שמציג סרטון על החברה, או שמציג תמונות מרגעים חברתיים של החברה או המשפחה (תלוי כמובן בסוג האירוע).

אם בחרתם בקונספט שכזה, כדאי שנקודת הסיום תהיה נקודה מלכדת, שבה כדאי לבחור מופע אחד מתוך רשימת הופעות לאירועים, ושכלל המשתתפים יצפו בה יחד.

איך לבחור הופעות לאירועים?

הופעות לאירועים יש לא מעט, רשימה ארוכה קיימת בשוק, אז איך בוחרים? ברגע שיש לכם קונספט ברור לאירוע, יהיה לכם קל מאוד לבחור הופעה מדויקת לאירוע שלכם מתוך שפע של הופעות לאירועים.

אם למשל בחרתם באירוע שהקונספט שלו הוא ישראלי, מתבקש בסוף הערב להזמין זמר לשירה בציבור ??? כי מה יותר ישראלי מזה?!

יצירת קשר