הרצאה מעניינת לעובדיםהרצאה מעניינת לעובדים - פעילויות במקום העבודה

פעילויות במקום העבודה מחזקות את המרקם החברתי וידועות כאחד הפרמטרים המסייעים לבניית מחויבות לארגון, להגברת שביעות הרצון במקום העבודה והופכות גם את השבועות המשמימים ביותר למרתקים עבור העובדים. הפעם, במקום לבחור בעוד יציאה לשטח, בפיקניק או בפיינטבול חפשו כיצד להעשיר את העובדים. הרצאות מעניינות לעובדים המועברות על ידי אדם מוכר או מומחה בתחומו, ההופך כל נושא למעניין תהפוך את הארגון לחברה הדואגת גם לזמן הפנאי של עובדיה. אילו אפשרויות עומדות לרשותכם בתחום ההרצאות?

הרצאה על ידי דמויות מוכרות מהטלוויזיה

הרצאה מעניינת לעובדים המועברת על ידי דמות מוכרת מעניקה את החוויה הייחודית של תכנים מעשירים בשילוב יכולת לשמור את הקהל מרותק למשך שעות. בין ההרצאות השונות שתמצאו באתר, המופקות על ידינו מוצעות:

    •  

הרצאה של היועץ ההתנהגותי, הארגוני והחינוכי יגאל יחזקאלי בה הוא מעביר טכניקות שונות לחשיבה חיובית ומיצוי הפוטנציאל והכישורים האישיים.

    •  

הרצאה של מייקי אלרועי "ברוך שעשני גבר" כוכב האח הגדול 7, בעל סיפור חיים מרתק ואמיץ בו הוא מגולל את הבחירות האמיצות שעשה במהלך חייו והפיכתו מאישה לגבר ובכך לאדם מאושר

    •  

הרצאה של ערן כץ – הרצאה יוצאת דופן שבה תוכלו ללמוד טכניקות מדהימות שבאמצעותן תוכלו לעבוד על הזיכרון שלכם.

    •  

הרצאה של פרופסור רולידר המעניק הנחיות מרתקות להורים הכוללות שיטות וכלים מעשיים לגידול ילדים

    •  

הרצאה של גלעד האן על הסכנות ברשת האינטרנט

לצדם אנו עובדים עם עוד מגוון מנחים נוספים המרצים בתחומי ההתמחות שלהם, ומעבירים תכנים מרתקים ומעשירים שהופכים את האירוע הארגוני לחוויה שונה וייחודית.

מהי ההרצאה המתאימה ביותר לעובדים שלכם?

רשימת המרצים מתעדכנת מעת לעת, ואנו יכולים לסייע לכם לבחור את ההרצאה המתאימה ביותר לעובדים שלכם, מבחינת תחומי עניין גיל והעדפות אישיות. תוכלו גם לשלב באירוע אחד מספר מרצים ואף מנחה מוכר כמו מיקי גבע, מנחם פרי או טוביה צפיר – בהתאם לבחירתכם.

לקבלת רעיונות להרצאות לאירוע הבא פנו לצוות שירות הלקוחות של מופעים, ונשמח לבנות עמכם את האירוע המיוחד שיזכר לאורך זמן. פנו אלינו באמצעות האתר או בטלפון 077-3006260 מייל info@mofaim.co.il

יצירת קשר