הרצאות לעובדיםהרצאות לעובדים - אמצעי להשביח את האקלים החברתי בחברה

מנכ"ל חברה פנה אליי פעם וסיפר שהוא חייב לעשות שינויים בחברה, והוא לא יודע מה. שאלתי אותו מה קרה, והוא סיפר שנראה שהכול בסדר, העובדים נהדרים, ועל פניו יש גם תפוקה, אבל הכול זז כאילו לאט-לאט. "בקיצור, משהו נרדם". אז אמרתי לו בפשטות, שאולי במקום לעשות שינויים מרחקי לכת, הוא יכול להסתפק במשהו "קטן", משהו שיעיר את העובדים מהתרדמת שלו, ומסרתי לו טלפון של חברה לייצוג אמני במה. הוא הסתכל עליי בתמיהה, ואני הסברתי לו, שבעזרת ערב חברה מגבש או הזמנה של הרצאה לעובדים אפשר להגיע בקלות לתוצאה המבוקשת.

הרצאות לעובדים עשויות לחולל שינויים ובאופן מידיי. יש מגוון רחב של הרצאות, ובמאמר זה אחלק אותן לקטגוריות, כך שכל אחד ואחת יוכלו למצוא את ההרצאה לעובדים המתאימה ביותר לחברה.

הרצאה להעשרה – לצאת מהקופסה

הנטייה היא מיד לחבר למילה הרצאה תוכן עיוני ולימודי, אבל אין זה הכרח. הרצאות יכולות לשאת תוכן מרתק של מסע חיים פיזי או אישי, להציג תמונת מצב באזור גאוגרפי אחר, למלא חללים שלוטים בערפל בתחומים שאינם ידועים לכלל הציבור ועוד.

בבחירה בהרצאת העשרה מקבלים העובדים שעה עד שעתיים של התנתקות מהשגרה, ומבלי שירגישו בכך, גם את מנת התמריץ שתניע אותם בהמשך, ומדוע? כיוון שהרצאות שכאלה חופנות בתוכם מידע חדש, שמעורר אותם לחשוב מחוץ לקופסה ומחוץ לשגרה החוזרת על עצמה.

הרצאות עובדים שמרחיבות את סל הכלים בחיי היום-יום

ברפרטואר של הרצאות לעובדים יש גם מרצים שמנחים את הקהל בתחומים שקשורים לעולמם האישי, אך לצד זה יקנו להם כלים להתמודדות טובה יותר במצבים שונים בחייהם.

למשל הרצאה בנושא של התנהלות כלכלית או הרצאה הנוגעת לנושאים של הורות ועוד. נכון, לא מדובר בהרצאות הכשרה מקצועית, אך הכלים שיקבלו העובדים להתמודדות בדברים שונים בחייהם ייטיבו עימם, ויעזרו להם "לנקות רעשים" מחייהם, ובכך להיות עובדים יעילים יותר בשעות העבודה.

הרצאות בתיבול של הומור

כל נושא של הרצאה לעובדים יכול להיעשות בדרכים שונות. חלק מהמרצים משלבים בהרצאתם המקצועית הומור משובח, שלצד המידע הרציני למדי מאפשר נקודות של שחרור לחץ לקהל המשתתפים.מחפשים את ההרצאה המושלמת לעובדים שלכם, הגעתם למקום הנכון – חברת מופעים: 077-3006260 | info@mofaim.co.il

יצירת קשר