בדרן לאירועיםבדרן לאירועים -

בדרן לאירועים

מתכננים אירוע חברה או אירוע פרטי ומחפשים אדם שיבדר את הקהל, שיהפוך את האירוע שלכם, למיוחד למרגש וייזכר לזמן ארוך? בדרן לאירוע יהפוך את השעות בהם אתם מתכנסים יחד למסיבת השנה. אם זה מפגש של ועד עובדים, חתונה רבת משתתפים או מסיבה אינטימית – אנו נוכל למצוא לכם את האדם הנכון.

אילו אמנים אנו מייצגים?

באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של אומנים אותם אנו מייצגים משווקים בשנים האחרונות, הן במופעים פרטיים .בין המוכרים שביניהם תפגשו שמות אהובים מהקלאסיקה של הבידור הישראלי כמו מוני מושונוב, נתן דטנר, אסנת וישינסקי, טוביה צפיר, ננסי ברנדס, וכן מגוון רחב של מופעי סטנד אפ של אומנים מוכשרים המופיעים ברחבי הארץ.

גם השמות הצעירים יותר בארץ שהתפרסמו בעשור האחרון מככבים במופעים השונים בהפקתנו, אמנים מהשורה הראשונה כמו הבדרנית רשף לוי, ישראל קטורזה, שלום אסייג, מיקי גבע שאנו מכירים מהמסך הקטן ומגיעים ישירות אליכם לבמה פרטית, למופעים מרגשים במיוחד.

חלק מהמופעים משולבים בקטעים מוזיקליים כאשר אפשר לחזק את המופע במספר זמרים המוכרים בזמר העברי ובוודאי תשמחו לראותם מולכם. אמנים כמו אילנה אביטל, עדי כהן, להקת קאברים מוצלחת ורבים אחרים שהופכים את האירוע לחגיגה מוזיקלית שמקפיצה את האורחים מהכסאות.

איך אומן מוכר יכול למתג אתכם טוב יותר

אם אתם מתכננים אירוע עסקי , כנס או אירוע של ועד העובדים, אומן מוכר הוא המגנט שימשוך את כל האורחים להגיע לאירוע. בדרנים לאירועים עם שמות מוכרים יותר ופחות הופכים את הכנס שלכם למאורע שחבל לפספס, ואפשרות לפגוש את אותו אדם באירוע פרטי קורצת גם לעובדים והקולגות הבכירים יותר, שאינם מגיעים לכל מפגש שארגנתם.

איך אפשר להזמין מופעים?

אנו בודקים עמכם אילו אומנים מתאימים לאופי האירוע שלכם ובונים הצעת מחיר.

הפקת כל אירוע קטן כגדול מתבצעת תוך תכנון מדוקדק של ההופעה לרבות התאורה והציוד הנדרשים.

התאמת האמן לקהל, ובמקביל לתקציב הנתון מצויים היטב בגישתנו.

מוכנים למופע השנה? את המופעים ניתן להזמין בהתאם לזמינות של האמנים המבוקשים באמצעות אתר הבית שלנו או בטלפון 077-3006260.יצירת קשר