שלום אסייגשלום אסייג - זהו האלה האיש הכי מצחיק ביקום!!!

לאחר מופע הבכורה שהתקיים בהיכל התרבות ראשל"צ קיבל שלום אסייג ביקורת משובחת ממבקר התרבות יוסי חרסונסקי:
- "אין רבע שנייה משעממת במופע שלו... האיש הזה גורם לי לצחוק הרבה"
- "...הוא וירטואוז והוא בהחלט מזכיר לי את שייקה אופיר ז"ל... הוא יורה בצרורות ופוגע... וזה יוצא לו טבעי, עממי ומאוד אותנטי."
- "אני חושב שבהבדל מסטנדאפיסטים אחרים אסייג הוא שחקן, שחקן טוב... תיאטרון של סטנד אפ ולא סתם סטנד אפ."

שלום אסייג זוכה בפרס "נוצת הזהב" של אקו"ם לאחר שני המופעים הקודמים "אסייג לחוכמה שתיקה" ו-"שלום עם אסייג" יוצא האמן במופע סטנד אפ חדש!!!
 

______________________________________________________________________ 

 

מכירים את שלום אסייג? מי לא? זהו האלה האיש הכי מצחיק ביקום!!!  
קודם כל המראה של שלום אסייג מצחיק בטירוף... הוא נראה כמו עמוד חשמל מה לא? רזה כזה גבוהה אתה יכול להיקרע עליו!!!
שמעו בדיחה של שלום אסייג: על כל בעיה שהייתי עושה הייתי מקבל מכות... אז הייתי מעדיף לעשות בעיות שההסבר שלהם קצר....:..."זה (כאפה) בגלל (כאפה) שלא (כאפה) עשית (כאפה) ש"ב..(טרחה) חחחחחח
מצחיק מה לא? אתם חייבים לראות הופעות שלו, גם האדם הכי עצוב בעולם יצחק וייהנה. ואל תחשבו שזה מאמר לא רציני.... זה מאמר כדי לעלות חיוך על הפנים שלך.. שיהיה פה קצת אקשן ושמח.... שלא יהיה אתר של זקנים.. (בלי להעליב כמובן). 
אנשים אם אתם עצובים ואין לכם חשק לחיות לכו להופעות תעשו משהו שישמח אתכם!!! חבר'ה חיים יש פעם אחת. אז בחיים האלה לפחות תהינו ותצחקו....

 

רוצים לשמוע בדיחות ולצחוק קצת? יאללה שמעו בדיחות ותהינו:
- "קניבל מגיע לחנות מיוחדת ורואה מוח של אשכנזי ב-100 שקל ומוח של כורדי ב-3000 שקל, ושואל, איך זה שהמוח של הכורדי כל כך יקר ? אז עונה לו המוכר, אתה יודע מכמה כורדים היינו צריכים להרכיב אותו?"
- "פרסי אחד יושב בחדר שלו גוסס... הוא מריח ריח של אוכל טוב.. הוא קורא לבן שלו ואומר לו: לך תגיד לאמא שתביא לי קצת מהאוכל הטוב הזה..אחרי חצי שעה הבן חוזר אומר לו: אמא אמרה שהיא לא יכולה כי זה נשמר לשבעה... "

יצירת קשר